Chicago Menü


Chıtır Chicken (CTR) Chicago Menü içeriğinde Chıtır Burger+ 1 Adet Hot Wings + 1 Adet Tenders+1 Adet Hot Bites + Patates Kızartması + İçecek bulunmaktadır. Buca çevresinde hemen şimdi sipariş verebileceğiniz bu menü alo paket servisi ile en kısa zamanda size ulaşmaktadır. Bu ekonomik menü Chıtır Chicken Buca Akademi ve Chıtır Chicken İstanbul Esenler restoranlarından gönderilmektedir.

16 Ayrı baharat karışımı ile önceden marine edilen ve yine çeşitli baharat karışımları ile hazırlanmış pane harcı ile kaplanarak, özel basınçlı fritözlerde pişirilen çıtır tavuk parçaları farklı menülerle sunulmaktadır. Bu işlem bütün Chıtır Chicken restoranlarımızda standart olarak yapılır ve tüketiciye farklı menülerle sunulur.

Chıtır Chicken (CTR) her ne kadar tavuk menüleri ile popüler oldu ise de siz beef severleri de unutmadık. Günümüzde çok yaygın olarak tüketilen Beef Burgerleri özel baharatlarımız ve soslarımızla sizlere sunuyoruz. Beef Burgerlerimiz farklı toppinglerle çeşitlendirilmiş her bir topingle farklı Beef Burger menüsü tasarlanmıştır. Farklı lezzetlerle siz meşterilerimizi lezzet serüvenimize davet ediyoruz.

Bizi Takip Edin